HAKKIMIZDA

ARILAR METAL HURDA uzun yıllardan beridir Mersin ve civarında, hurda sektöründe hizmet vermektedir. Kuruluş yeri Mersin’dir. Mersin’in tüm ilçelerinden demir hurdası alım-satım işlemleri yapmaktadır. ARILAR METAL HURDA’nın faaliyet alanı sadece hurda alım-satım işlemleri ile sınırlı değildir. ARILAR METAL HURDA, bina yıkımı, moloz ve atık nakliyesinde de Mersin’in en önemli hurdacı firmalarından biri olmuştur.

Demir hurdası Mersin hurda sektöründe büyük bir paya sahiptir. Geri dönüşümünün kolay olması ve demir metalinin birçok alanda kullanılması demir hurdasının önemini arttırmaktadır. Otomotiv sektöründe, gemi sanayisinde, inşaat sektöründe, çelik sanayisinde, elektrikli ve elektronik malzemelerin üretiminde, diğer teknolojik ürünlerin yapımında, tarım araçları üretiminde, trafik levhaları yapımında, bazı mutfak eşyaları yapımında kısaca hayatımızın her alanında demir metali kullanılır. Kullanım alanı bu kadar geniş olan demirin geri dönüşümü oldukça önemlidir.

ARILAR METAL HURDA, Mersin hurdacıları arasında demir hurdasının geri dönüşümüne katkı sağlayan en büyük firmalardan biridir. Özellikle Mersin’in tüm ilçelerinde ve civarında her türlü demir hurdası alımı yapmaktadır. İnşaat sektörünün günden güne geliştiği Mersin’da inşaat artığı demir hurdası alımı ARILAR METAL HURDA’nın işidir. Hurda karşılığı bina yıkım işlemleri ise yine ARILAR METAL HURDA’nın faaliyetleri arasındadır.

Hurda fiyatları konusunda bizlere ulaşarak firmanıza ve size özel teklif alabilir kabul ederseniz, kapınızdan hurdalarınızı nakit olarak hemen alabiliyoruz. Kendimize ait nakliye araçlarımız ile artık kullanmadığınız tüm hurdalarınız ve atık ürünlerinizi sorunsuz şekilde sizlerden teslim alabiliriz.

Vizyonumuz

Çevreye ve insan sağlığına öncelik vererek gelişen teknoloji ve ar-ge çalışmalarımızla birlikte tabiata ve insanlığa katkı sağlamak, atık yönetimi konusunda çözüm ortağınız olmak, çevre ve atık teknolojileriyle sektörde güvenilir ,etkin ve konusunda uzman bir kuruluş olmaktır.

 

Misyonumuz

Atıkların çevreye zarar vermeden geri dönüştürülebilmesi için gerekli araştırma ve yatırımları yapmak. Her türlü atığın ekonomik olarak geri kazanımını sağlamak. Toplumdaki çevre bilincini yükselterek geri dönüşümle ülke ekonomisine ve geleceğe katkı sunmaktır.